Müzik - Video Klip - Güzel Sözler

Balık Burcu Kadınının Taşıdığı Özellikler

İnsanlar aşk hayatlarına başlamadan önce partnerlerinin burcuna göre analiz yapabiliyor. Bizde bugün tüm ayrıntıları ile balık burcu kadınının genel özelliklerine değineceğiz. Arzu ederseniz yazımıza geçelim.

Su grubuna mensup olan balık burçları kadınları, nazik ve meraklı olan balık burcu kadını, aşırı derecede hayalperesttir. Duygu bakımından da oldukça yoğun olan balık burcu kadınları, maneviyata ve yaşadığı iç dünyasına oldukça önem vermektedir. Balık kadınına yapacağınız davranışları dikkatli seçin. Çünkü balık burcu kadını, yapacağınız her davranıştan kendine göre anlamlar çıkarabilir. Fırtınadaki deniz misali duyguları da değişkenlik gösterebilir.

Balık burcu kadınları, hayatlarında problemler yaşadığında sorunlardan kaçtığı düşünülebilir. Fakat bu durum böyle değildir. Balık burcu kadınları, kendi oluşturdukları ideal dünyaya kapanarak sorunlar ile başa çıkmaya çalışmakta.

Balık Burcu Kadınının Aşk Hayatı

Balık burcu kadınlarının aşk hayatları biraz karmaşıktır. Eğer bir balık burcu kadını aşık olmuşssa, sevdiği ile yaşadığı her andan keyif alacaktır. Yaşadığı aşktan keyif duyan, heyecanlanan bir yapısı vardır. Sevildiğini fark ettiği zaman çocukca davranabilir. Gülüşü ve cazibesi ile derinden etkileyen balık burcu kadınları, cinsel hayatlarında güven ve samimiyet aramaktadır.

Yaşadığı aşka sonuna kadar bağlı olan balık burcu kadınları, aşkı hissetmediği zaman bunalıma girebilir. Köşesine çekilip yalnızlaşabilir.

Fedakarlık ve iyilik iç güdüsü ağır basan balık burcu kadınları, her ne kadar güçlü görünseler de güçlü değillerdir. Bu yüzden size her ne kadar belli etmese de bir yerler de ağlama olasılıkları çok yüksektir.

Balık Burcu Kadınının Kariyeri

Balık burcu kadınının iş hayatına baktığımızda, şirket koşullarında bir ofis odası hiçte balık burcuna göre değildir. Yapacağı işte yaratıcılığın ön planda olması gerekmektedir. Bu yaratıcılığı da icra ederken kısıtlanmaması gerekiyor. Balık burcu kadınlarının tercih edebileceği meslekler; yazar, müzisyen, dedektif, sosyal hizmet uzmanı, tasarımcı.

Ayrıca balık burcu kadınlarının medya sektöründe de yer alması kaçınılmazdır. Çünkü doğaları gereği bu işe yatkındırlar.

Balık Burcu Olan Bazı Kadın Ünlüler

  • Liza Minelli
  • Rihanna
  • Beren Saat
  • Burçin Terzioğlu
  • Defne Joy Foster
  • Gülse Birsel
  • Işın Karaca
  • Nebahat Çehre
0 Paylaşımlar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.