Müzik - Video Klip - Güzel Sözler

Bir erkeğin sizi özlemesi ve size ilgi göstermesi için 3 taktik!

İşte tam da bu sebeple erkeklerin kalbine giden yolu aralamak ve sizi özleyip ilgi göstermelerini sağlamak için, buyrun size 3 altın niteliğinde tavsiye:

1- Ondan gelecek ilgiyi düşünmeyi bırakıp kendinize konsantre olun. O çevrenizdeyken çok sosyal davranın ve ortamdaki birçok insanla konuşun. Örneğin bir davette olduğunuzu düşünelim çevrenizdeki insanlarla muhabbet edin. Hoşlandığınız kişiye biraz mesafeli durun ve yanına gitmeyin. Bırakın onun dışında kadın erkek fark etmeksizin herkes ile sosyalleştiğinizi görsün. Gecenin sonunda ise size gelmesine izin verin. Nasıl mı? Birkaç bakış atabilir ya da ufak gülümsemelerle onun size gelmesini sağlayabilirsiniz.

2- Hoşlandığınız kişiyle konuşmaya başladığınızda konuşmayı uzatarak etrafında fazlaca dolaşmayın. Beklemediği bir anda konuşmayı kendi isteğinizle bitirin ve müsaade isteyin. En önemlisi de mutlaka ayrılırken omzuna ya da koluna dokunarak ayrılın. Böylece beklemediği bir anda kendisine temas ettiğiniz için şaşıracak ve size daha çok ilgi göstermeye başlayacaktır. Unutmayın erkekler şaşırtılmayı sever!

3- Zoru oynamayın, meşgul ve ulaşması zor olun! Birçok insan her ne kadar gerçek olmasa da zor kadını ya da erkeği oynayarak hayatının çok ilgi çekici olduğunu göstermeye çalışır. Oysaki hayatınızı gerçekten ilginç ve merak uyandırıcı hale getirmek o kadar da zor değil. Nasıl mı? Örneğin, seyahat edin ve yeni yerler görün. Kendinizi bir hobiye adayın ve düzenli olarak onu yapın. Böylece hayatınızdan daha çok zevk alacaksınız ve başkalarıyla konuşabileceğiniz ilginç konular elde etmiş olacaksınız. Bu sebeple erkekler için daha az ulaşılabilir ve ilginç bir insan haline geleceksiniz.

Bu 3 altın tavsiyeden de anlayacağınız gibi kendinize güvenli olun ve çok istekli görünmemeye çalışın. Karşınızdaki kişiyi değil kendinizi hayatınızın merkezine koyun. Böylece sadece erkekler değil çevrenizdeki diğer insanlar da sizi değerli görecek ve bu doğrultuda hareket edecek.

0 Paylaşımlar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.