Müzik - Video Klip - Güzel Sözler

Bir Erkek İçin Asla Değiştirilmeyecek Şeyler

Bazen aşk gözümüzü öyle kör eder ki, kendimizi asla yapmayacağımızı düşündüğümüz şeyleri yaparken buluruz. Sevdiğimiz erkek uğruna hayatımız için çok önemli olan konuları değiştirmeye kalkışırız. Tabii ki, bir ilişkide mutlaka değiştirmek zorunda olduğumuz konular vardır ancak bu yazımızda asla değiştirmemeniz gereken şeylerden bahsedeceğiz…

Değerleriniz

Hayatınızda sizin için önemli olan değerleri bir erkek için değiştirdiğinizde, büyük ihtimalle pişman olabilirsiniz. Siz evlilik kurumuna ve aile inanıyorken, erkek arkadaşınız tam tersi bir hayat tarzını tercih etmenizi zorluyorsa ya da ailenize saygı göstermiyor ve bu durumu değiştirmeye çalışmıyorsa onunla olan ilişkiniz konusunda durup düşünmenizde fayda var.

Hayalleriniz

Yaşınız ilerledikçe hayallerinizde değişecektir ancak bir erkek uğruna tüm hayalleriniziden vazgeçtiğinizde, onun birlikte olmak sizi sandığınız kadar mutlu etmeyecektir.

Kilonuz

Bir ilişkiye başladığınızda kendinizi kilo vermek zorunda hissetmenizin bir anlamı yok. Emin olun karşınızdaki erkek size bunu dillendirmiyorsa, sizi olduğu gibi beğeniyordur. Medyanın dayattığı zayıflık/zayıf olma düşüncesine kapılmayın. Kilo verecekseniz kendiniz ve sağlığınız için verin.

Kariyer

Kariyer de tıpkı hayalleriniz gibi değişim gösterebilir. Ancak bir erkek için işini bırakmak ya da iş değiştirmek sizin için ileride ciddi sorunlara yol açabilir. Sizi ileride hem maddi hem de manevi bir sıkıntıya sokacak böyle bir değişiklik için iyi düşünmeden hareket etmeyin.

Aileniz

Erkek arkadaşınız gerçekten seviyorsa, sizi ailenizden uzaklaştırmak gibi bir harekete asla kalkışmaz. Aileniz sizin köklerinizdir, sadece sevgiliniz değil, kimse için ailenizden vazgeçmemelisiniz.

Arkadaşlarınız

Sırf erkek arkadaşınız hoşlanmıyor diye arkadaşlarınıza yüz çevirmek yapacağınız en büyük hatalardan biri. Sevgilinizle aşkınız bir gün bitebilir fakat arkadaşlarınız her zaman yanınızdadır.

Kişiliğiniz

Yıllar, yaşanmışlıklar, acılar ve mutluluklar, sizi siz yapan unsurlardır. Sizi bu şekilde kabullenmeyen bir erkekle bir ilişki yaşamanız mümkün değildir.

0 Paylaşımlar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.