Müzik - Video Klip - Güzel Sözler

Hayatınızda yeni bir sevgiye şans verin!

Kız ya da erken bir cinsiyet fark etmeden güzel sevmelidir. Güzel sevmek demek sadece güzel bakmak ya da hediye almak demek değildir. Güzel sevmek kırmadan, kırılmadan, acıtmadan sevmek demektir. Güzel seven herkes er ya da geç güzel sevilir. Bu nedenle gelen kişi aynıdır deyip kapatılmamalıdır kapılar. İzin verin girsin hayatınıza nasıl sevdiğini görün, bir şans verin kim bilir belki de sizde seversiniz. İzin verin yaralarınızı iyileştirsin. Geçti demekle geçmez acılar ya da bitti demekle kapanmaz yaralar.  Siz görmeseniz de durur o yaralar içinizde. Hayatınıza yeni giren kişi sizin bile fark etmediğiniz yaraların iyileşmesine yardımcı olur. Güzel seven her kişi sizin yaralarını iyi eder.

Sevgi Herkeste Güzel Değildir!

Sevgi en çok güzel seven ile güzeldir. Yaralar iyileşir, kalp atışları değişir, hayat değişir ve ayrı ayrı atan iki kalp gün gelir tek olur, bir olur ve beraber olur. Sevgisiz yapamaz insan. Bu nedenle yeni sevgiye şans vermek gerekir. Bırakın belki de hayatınızın karanlık anları silinecektir. Kış bitip yerine bahar gelecektir. Yaralar ertelenmeyecek, görmezden gelinmeyecek ve en önemlisi kanatılmayacaktır. Sevgi insana acı vermez. Acı veren bir şey zaten sevgi olamaz. Kapılarınızı kapatmayın bırakın yeni sevgi girsin içeri. Kötü olan her şey mazi güzel şeyler ise size gelecek olsun.

Kışın bahara dönmesi, ağlayan gözlerin gülmesi, hayatın gülmesi, ayakların yerden kesilmesi, geleceğin güzel ve mutluluk dolu gelmesi ve sevmek için hayatınıza girecek olan yeni bir sevgiliye şans verin. Hayat beraber yaşayınca güzel.

0 Paylaşımlar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.