Müzik - Video Klip - Güzel Sözler

Kadınlar ne ister?

Kadına Nasıl Yaklaşmalı?

Kadın dünyanın en nazik ve nazenin varlığıdır. Tıpkı narin ve nazenin bir güle benzer. Gülü sever gibi seveceksin. Güle nazik davranacaksın. Güle hırçın davranırsan gülü sarıp sarmalayan kanatlarını yani yapraklarını dökmesine neden olursun. Gülü ihtiyaç anında sulayıp ihtiyacı ölçüsünde su vereceksin. Unutma ihtiyacından fazla su, gülü soldurur. Marifet gülü soldurtmadan, yapraklarını döktürtmeden sevmektedir.Bu özelliğinden dolayı kadın daima kendini sevdirtmek ister. İlgi ister, sevgi ister , saygı ister , anlayış ister. Eğer bunları bulamadığı zaman ruhsal ve bedensel bir çöküş içerisine girer. Bu da kadın erkek ilişkilerinde çeşitli sorunlara neden olmasına yol açar. Kadınları anlamak için öncelikle onları her yönleriyle tanımak gerekir. Tanımadığın kimseye karşı yapacağın herhangi bir davranışla karşındakini incittiğinin de farkına varmaya bilirsin. Onun için erkekler kadınlar karşısında bin düşünüp bir konuşmalıdır. Kadınların nazik ve nazenin duygularını okşayarak onlara iltifatlar edip gönüllerini almalıdır. Unutma ki açamadığın bir kalbin illaki açabileceğin bir anahtarı ve kapısı vardır. Yeter ki siz kadınınızın huyunu ve suyunu iyi öğrenin ve ona göre davranın. Gerisi çorap söküğü gibi nereden girerseniz oradan kalbe ulaşırsınız.

Kadınlar Ulaşılmaz Değildir

Kadınlar ulaşılmaz değildir. Her kadının isteği farklı olabilir. Eğer sizin düşünceniz sevgili olmak gibi bir düşünceyse o zaman o kadına, sevgili gözüyle yaklaşmanız gerekir. Karşınızdakini de aynı kalp atışıyla kendinize doğru ritme sokmanız gerekir. Eğer bir eş gibi bakmak istiyorsanız, karşıdakinin de bu gözle size bakmasını sağlamanız gerekir. Çünkü her kadının isteği farklıdır. Sevdiğinden isteği farklı, hayat arkadaşından isteği farklıdır. Önemli olan sizin karşınızdakiyle kalbinizi aynı tempoda buluşturabilmenizdir. Unutmayın duygu orkestranıza iyi bir maestro olursanız, karşınızda hiçbir güç duramaz.

Kadın Hissedilmek İster

Evet, kadın hissedilmek ister. Özellikle kadın sevdiği tarafından sevildiğini hissetmek ister. Onun kendisini takdir etmesini, kendisini sevdiği tarafından düşünüldüğünü hissetmek ister. Kadınlar öncelikle önemli olanın kendileri olduğunu düşünürler.Siz sevdiğiniz kadını sizin için çok önemli biri olduğunu hissettirmelisiniz. Eğer kadın sevildiğini, hissedildiğini, takdir edildiğini hissederse o zaman her şeyiyle kendisini sevdiğine verir.

1 Paylaşımlar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.