Müzik - Video Klip - Güzel Sözler

Kadınlarda nelere dikkat etmeli ve onlara nasıl davranmalıyız?

Kadın Bir Çiçektir Erkekler Koklamasını Bilirse

Kadınlar yaratılış gereğinde daha hassas ve daha duygusal varlıklardır. Erkekler ise acıya daha dayanıklı görünse de gerçekte bunun böyle olmadığının bilimsel açıdan gerçekleri vardır. Kadının acıya dayanma gücü erkeklerden daha fazladır. Erkekler kendilerini yenilmez ve bükülmez olarak gösterdiğinden hep öyle olmak zorundaymış gibi hissederler. Bu durumda erkeklerin sanki daha güçlü olduklarını ortaya koyar. Görünen bakış açısıyla bu durumu ortadan kaldırmak için bilimsel araştırmalara yönelmek gerekmektedir. Kadın ve erkek arasındaki farklılık makaleleri araştırılması iki cinsiyeti de anlamak açısından bizlere yol gösteren bir yapıya bürünebilir. İki tarafa bakıldığında elmanın bir yarısı kadın bir yarısı da erkektir. Cennetten kovulması sağlayan meyve elma mıdır bilinmez ama bayanlar ve beyler için en hakkaniyet içeren tanım. İki elmanın yarısı olduğu gerçeği bizlere her ikisinin de ne kadar kıymetli varlıklar olduğunu göstermektedir.

Neden Erkekler Arı Neden Kadınlar Baldır

Kadınların isteme arzusu erkeklere göre daha fazladır ama erkekler gibi belirgin değildir kesinlikle. Bir keskinlik bir sınıra uyma bilinciyle hareket eden kadınların en büyük arzusu erkeklerin onları anlama bilincinin var olması duygusudur. Herkesin kabul ettiği şekilde durum şudur ki. Bazı Afrika kabileleri hariç erkek kadını istemeye gider. Erkek beğenir ama kadın seçer. Bu durum dünyanın her tarafında böyledir. Erkeklerin bir veya iki tane kadına sahip olabilme güdüsü Tanrı’nın insanoğluna verdiği bir içgüdüdür. Bu durum bazı yerlerde farklılık gösterse de bu bakımdan kadın daha dayanıklı daha sabreden bir kesimde yer almaktadır. Kadınlar dağlarda yetişen insan elinin dokunmadığı çiçeklerde olan bal özüm sayılabilir. Erkekler ise arıdır. Çalışan, didinen, uğraş veren tarafta olması kadının ne kadar da kıymetli olduğunu bizlere göstermektedir. Kadınların hassas duruşları, vakur bakışları her zaman önemlidir. Erkekler bunu anladığı sürece en iyi derece ilişkiye sahip olurlar. Ayrılık nedenlerine bakıldığında vazgeçen taraf kadın olur genellikle. Erkek ise yaptıklarının cezasını çeker. Bunu mahkeme kapılarının arkasındaki en iyi hakimler ve savcılar bilir.

Erkekler Kadınları Anladığı Müddetçe Mutlu Olurlar

Herkesin bir ilişki anlayışı vardır. Bu ilişkiden yola çıkıldıkça erkek kendine oldukça bakmalı ve özen göstermelidir. Kadın daha bakımlı kendine daha çok özen gösteren bir durumu kendine görev edinir. Beylerinde burada yapması gerekenleri sıralama gerekirse kadınına özen göstermelidir. Onları incitici bir duruma asla girmemelidir. Girildiği takdir de ise büyük bir sıkıntıya düşeceklerini sonrasında ise de hiç beklemedikleri durumlarla karşı karşıya gelebileceklerini asla unutmaması gereken bir davranış yöntemi olduğu akıllarından çıkmaması gerekebilir.

İki cinsiyette çoğalmak için tasarlanan bir öğedir. İnsanlar her zaman için çoğalmak isterler. Bunu cinsellik ve seks adı verilen yöntemle dile getirirler. Kadın seks esnasında güvende olmak ister. Erkeklerin bu durumda kadınlara özen göstermesi gereken bir durumda her zaman için dikkat etmelidir. Güvende olan bir kadın veya güven ortamını sağlayan bir erkek her zaman maça önde başlar. Maçta skor avantajını koruyan bir beyde istediği şeyi kadınından almasını bilen bir birey olarak karşımıza çıkabilir. Rövanş maçına bırakmaz. Seks bir birlikteliktir. Aynı vücutta olma girişimidir. Erkek asla kadının istemediği bir durumu ona sunmamalıdır. Her iki tarafta temiz olmalı, birbirlerine dokunmalıdır. Dokunarak ortam yumuşar. Soğuk odalar bile en az 25 derecedeki bir sahil kentindeki eve dönüşebilir. Sıcak bir ortamın en büyük avantajı da eşsiz doyuma ulaşabilen tarafların artmasına fırsat verilir. Seks konusunda bir sıkıntı yaşamayan erkekler kadınları mutlu etmesini çok iyi bilir.

0 Paylaşımlar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.