Müzik - Video Klip - Güzel Sözler

Kadınların Erkeklerden Beklediği 7 Davranış

Bir kadın bir erkekten tam olarak ne ister? İyi bir görünüm mü, uzun boy mu, yüksek eğitim ve kariyer mi ya da yüksek bir gelir mi?.. Aslında bunlar biraz materyalist cevaplar. Bu sorunun cevabı oldukça basittir. İnsani özelliklere sahip olan erkekler kadınlar için unutulmazdır.

1- Kadınlarınızı Güldürün

Hayat sadece bir gülümseme ile anlam kazanabilir. Sizinle her zaman anlamı olan, eğlenebildiği bir zamanın hayalini kurar. Üzüntülüyken ya da moralsizken kadının yüzünü güldüren erkekler her zaman değer görür. Kadınlar böyle erkeklerle birlikte olmak ister.

2- Liderlik Özelliğinizi Koruyun

Bir iş ya da yenilik için adım atan ve bir şey ters gittiğinde bir kadını koruyan kişi ilişkilerde liderlik özelliğiyle öne çıkar. Acil bir durumda, bir kadın erkeği tarafından “Bana bırak” dediğinde erkeğine olan güven duygusu katlanarak artar.

3- Dinleyici Olun

Kadınların erkeğinde aradığı önemli bir özellik de onu sessizce dinleyen ve anlattıklarını anlamaya önem vermesidir. Hiçbir şey söylemeden sevdiğiniz kadını dinleyin ve anlattıklarına önem verin. Kadınlar anlattıklarını koşulsuz dinleyen erkeklere ilgi duyarlar.

4- Aynı Değerlere Sahip Olun

Düşünce yapılarında farklılık varsa bu ilişkinin bir tarafı kırılgan kalacaktır. Kişilikler farklı olsa bile, aynı değerlere sahip olan, hayata bakışı benzer olan çiftler daha uzun soluklu birliktelikler yaşayacaktır.

5- Bakımlı Olun

Bir kadın gözlerinin önünde kendisine bakan, temiz ve kendine saygısı olan bir erkeği görmek ister.

6- Mutlulukları Paylaşın

Sevinç ve mutlulukları ortak olarak yaşayabilen çiftler için bu özel anlar, paylaşıldıkça bir kat daha eğlenceli ve unutulmaz olacaktır.

7- Hassas ve Nazik Olun

Genel olarak kadınlar erkeklerden daha hassastır. Bu konuda hiçbir zaman çekinmeyin ve ona ona nezaketle yaklaşın.

89 Paylaşımlar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.