Müzik - Video Klip - Güzel Sözler

Kimi sevdiğine dikkat et!

Sevgi farklı bir duygudur. Herkesi sevebilirsiniz ancak herkesi hayatınızın odak noktası yapamazsınız. Aşk ile başlayan ilişkiler bir zaman sonra yerlerini sevgiye bırakırlar. Kişilerin gerçek duyguları da tam bu noktada belli olmaya başlar. Aşkın bitmesi ile kişilerin gerçek yüzleri de ortaya çıkmaya başlar. Çünkü aşk varken kişiler hataları görmezden gelirler. Aşk bittikten sonra ise hatalara tahammül edilememeye başlanır.

Aşk ile verilen kararlar aşkın sona ermesi ile sona erer. Hayatınızı paylaşmak istediğiniz kişiler artık hayatınızda görmek istemediğiniz kişilere dönüşür. Bu nedenle aşık iken ileriye dönük kararlar verilmemelidir. Kişileri severken de aşıkken de hataları olduğu kabul edilmelidir. Eğer ilerisi için karar verilecek ise iyi düşünülmelidir. Hayatta kimse hatasız değildir. Ancak her insanın kaldırabileceği farklı hata kavramları vardır. Kişiler karar verirken ben bu kişiyi değiştiririm diyerek karar vermemelidir. Ben bu kişinin hatasını kabul ediyorum diyerek karar vermelidir. Çünkü bir kişiyi hatası ile ya da size yanlış gelen yönleri ile kabul edebiliyorsanız seviyorsunuz demektir. O zaman doğru bir ilişki ya da doğru bir evlilik yaşarsınız demektir. Aksi bir durumda o kişi değişse bile mutlu olamaz. Bu nedenle de ilişkilerde evliliklerde de sona erer. Değişen bir kişi ya da değiştirilen bir kişi bir süre sonra mutsuz olur. Kendisi olmadığını fark ederek eski haline döner. Bu nedenle kişiler her durumları ile sevilmelidir.

Kişiler kimi sevdiklerine dikkat etmelidir. Yanında mutlu olunan kendisi olarak sevilen kişiler yanlarında bulunan kişi için her şeyi yapabilirler. Sevgi demek ya da bir ilişki kurmak demek o kişi ile bir bütün olmak demektir. Sizinle bir bütün olamayan kişiler sizin bir parçanız ya da yarınız olamaz. Ancak yaranız olur. Canınızı yakan kişi olur. Bu nedenle kimi sevdiğinize dikkat edin. Her kişinin kendisini tamamlayan diğer bir yarısı vardır.

 

2 Paylaşımlar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.